Keçiören Nakliyat

Online 1 | Bugun : 31 Ziyaretçi

Bu Hafta : 202 | Bu Ay : 4251 Ziyaretçi

Toplam 315184 Ziyaretçi

Keçiören Yeşiltepe Nakliyat

Düzenleme : 17.06.2017

Ankara Keçiören Yeşiltepe Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmeti

 

 

Keçiören Yeşiltepe taşıma olarak hizmetimizin ilk aşamasında evden eve taşıma firması bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personeli tarafınca gerekli ön inceleme yapılır ve çıkan neticelar çerçevesinde , eşyalarınıza göre uygun taşınma seçenekleri sunulur.

 

 

Eşya taşıma işleminin gerçekleşeceği gün aracımızın kapınıza gelmesiyle beraber devam ediyor.

 

 

Keçiören Yeşiltepe Evden Eve nakliyat Eşyaların sarma işlemini yapıyor beyaz eşya ve mobilyalarınızı kalınca pıtpıt ambalajlama malzemelerimizle sarma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hiç bir eşyanızı sarmadan kamyon içine koymuyoruz.

 

 

Büyük veya minik malzemelerinizi uygun ambalajlama malzemelerimizi kulanarak titiz bir çalışma doğrultusunda güzelce ambalajlıyoruz.

 

 

Eğer oturduğunuz daire yüksek katlarda ve asansörlü taşıma çalgılarımızı kurabileceğimiz alan varsa asansörlü evden eve taşıma araçlarımız ile eşya taşımacılığı yapmaktayız.

 

 

Güler yüzlü ve satın alan memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımıza uygun olarak deneyimli personelimizle taşınma işleminiz başlamaktayız.

 


Asansörlü Taşımacılık nasıl Yapılmalıdır.


Keçiören Asansörlü taşımacılık sistemi bina dışına kurulan, hidrolik ve otomatik sisteme sahip, 20 kata kadar yükselebilen en iyi taşımacılık ekipmanları arasındadır.

 

 

Bina içerisinde taşıma yapılırken eşyaların zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı asansörlü evden eve nakliyat sistemi sayesinde hiçbir eşyanız en küçük bir zarara uğratılmadan sigortalı, ambalajlı olarak taşınabilmektedir.

 


Asansörlü taşıma yapan birçok şirket bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat firmaları arasından secim yapabilmeniz için iyi bir değerlendirme yapmanız gerekmektedir. 

 


Firmamız Tecrübeli eleman kadromuz ve kendi taşıma asansörler imiz ile yuvanızı en iyi şekilde taşımayı planlayarak gerçekleştirmekteyiz.Şehirler arası ev taşıma hizmetini de bünyemizde bulundurmaktayız. 

 


Şehirler arası ev taşımada yine asansörlü nakliyatı hem Ankara aynı zamanda öteki illerimiz için kullanmaktayız.

 

 

Bu sistemi şuan kullanan birçok evden eve taşıma şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerden biri de oldukca seçkin olan bizim şirketimizdir.

 


 Uzman çalışanlamış olurı ile eşyalar önce koruma altına alınmaktadır. Kategorilere ayrılan eşyaların her birinin farklı bir koruma yöntemi bulunmaktadır.

 

Böylece taşıma sırasında hasar almaları engellemektedir. Arkasından da belli bir sıra ile asansörle taşınmaktadır. Küçük eşyalar için ise apartmandaki asansör ya da merdivenlerden indiren çalışanlar bulunmaktadır. 

 


Fakat asansörle taşımada genel anlamda tüm eşyaların asansörlerle indirilmesi daha çok tercih edilmektedir.

 

 

 

Hizmetlerimiz ;

 

 

Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Parça Eşya Nakliyesi

Sigortalı Taşıma

Sözleşmeli Nakliyat Hizmeti

Şehir İçi Şehirlerarası Nakliyat

 

 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016