Keçiören Nakliyat

Online 2 | Bugun : 22 Ziyaretçi

Bu Hafta : 193 | Bu Ay : 4242 Ziyaretçi

Toplam 315175 Ziyaretçi

Etlik İncirli Nakliyat

Düzenleme : 17.06.2017

Ankara Ankara Etlik İncirli Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılamalı

Tel: 312 356 75 34 

 

 

 

Ankara Etlik İncirli Nakliyat arasında en iyi evden eve nakliyat sunan firmamaız etlik ayvalı incirli şentepe semtlerin de asansörlü şehirler arası nakliyat sunan nakliye firmasıyız.

 

Firmamız 2000 yılın da keçiören etlik semtinde kurulmuştur evden eve nakliyat hizmetini kendi araç ve asansörlerimizle uzman elamanlarımızla sigortalı uygun fiyatlara sunmaktayız.

 

Ankara dan şehirlerarası taşınacak kişilerin büromuzu arıyarak exspertizi talep ederek en uygun şehirlerarası fiyatları sunmaktayız.

 

Ankara Ev eşyalarınızı bina içinde taşıma yaparken bazı zamanlarda karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yüklerinizi insan gücü ile değil evden eve asansörlerimiz gücüyle çıkaran ve bu sayede de daha hızlı nakliye sağlayan eşya nakil sistemi olan asansörlerimizi kullanıyoruz.

 

 

Asansörlü şehir dışı nakliyat Ankara Ankara Etlik İncirli Nakliyat taşıma da bir numaralı şirketler arasında yer almaktadır.

 

Keçiören Evden Eve taşıma olarak Parça Eşya Taşımalarınızda Kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Ek olarak dünyanın en uzak bölgesine 3 iş gününde teslimat yapıyoruz. İddia ediyoruz Ankara’dan dünya’ya en ekonomik hava kargo hizmetini hepimiz veriyoruz.

 

 


Keçiören evden eve nakliyat firmamız Ankara’dan diğer illerimize komple ve parça şeklindeki ev ve ofis eşyalarının taşınmasını üstlenmektedir. 

 


Ankara’ın her noktasına olan servislerimiz ile ambalajlı yahut ambalajsız olan eşyalarınız alınarak yurdun dört bir köşesine sigorta kapsamı altında dağıtımı yapılmaktadır.

 


Ankara Keçiören parça eşya taşıma firmamız ile bildirişime geçerek sevkini dilediğiniz eşyalarınız hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

 

 

Metre küp olarak hesaplanan parça eşyalarınız en ideal fiyatlar ile göndermek dilediğiniz adrese ulaşır. 

 


Metre küp olarak hesaplama güçlüğü çektiğiniz eşyalarınızın bizlere sosyal medya ve akıllı telefon uygulamaları kullanarak göndermiş olduğunuz resimler ile firmamızın deneyimli elemanları bu hesabı yapabilmektedirler. 

 

Ankara Etlik İncirli Nakliyat taşımacılık sistemlerini Ankara'da ilk uygulayan firmalardan olmanın guruyla Asansörlü Nakliat araçlarımız sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli taşıma imkanı sunmaktayız.

 

 

 

Hizmetlerimiz ;

 

 

Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Parça Eşya Nakliyesi

Sigortalı Taşıma

Sözleşmeli Nakliyat Hizmeti

Şehir İçi Şehirlerarası Nakliyat

 

 

 

Yetki Belgesi İle Hizmet Sunmaktayız 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016