Keçiören Nakliyat

Online 9 | Bugun : 246 Ziyaretçi

Bu Hafta : 688 | Bu Ay : 3273 Ziyaretçi

Toplam 314206 Ziyaretçi

Etlik Evden Eve Nakliyat

Düzenleme : 06.01.2017

 

Ankara Etlik Evden Eve Nakliyat  Hizmeti    Tel: 312 356 75 34  

 

Ankara Etlik Nakliye şirketimiz keçiören merkez de kurulmuş şehirler arası evden eve nakliyat sektörün de kapalı kasa araç ve asansörlerimiz le şehir içi şehirler arası nakliyat sunmaktayız.

 

Evden eve nakliyat çok zor bir iştir çünkü hatası  çok olan bi sektör olduğu için iyi eleman iyi malzeme kapalı kasa araç ve güven bunları hepsi  bi arada sunmak gerekir.

 

Yetki belgesi ile çalışan firmamız evden eve nakliyat sektörün de ankara da sayılı firmalar arasın da yer almaktadır. Şehir içi Şehirler Arası nakliyat yaparken mutlaka evinize gelip eşya tesbiti yapıyoruz kesinlikle telefon da fiyat veya anlaşma gibi bi  rezervemiz yoktur.

 

Şirketimiz nakliye öncesi ve sonra sı temizlik hizmeti için bayan eleman göndermektedir.

Sözleşmeli taşıma yaptığımız için exspertizi mutlaka yapılmaktadır. 

 

Etlik Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ve inşaatlara çatı aktarma bina dış cephe işlerine de asansörlerimiz kiraya verilir.

 

Eşya paketleme konusu bir evden eve nakliyat hizmetinin en önemli hususlarından biridir. Siz değerli müşterilerimizin eşyaları size değerli olduğu kadar bizim içinde önem teşkil etmektedir. 

 

Müşterilerimizin genel olarak sorduğu konulardan biri olan eşya paketleme hakında genel bir bilgi aktarımı sağladıktan sonra müşterilerimizin içini rahatlatarak bir etlik evden eve nakliyat işlemi sunuyoruz. 

 

Eşya paketleme ambalajlama genel olarak diyer nakliyat firmalarından farkımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Genel olarak sehir içi taşımacılıkta firmalar bataniye gibi ucuz bir işçilik sunarak hem sizlerin güvenini hemde eşyalarınızın zarar görmesini sağlıyorlar. 

 

Etlik Evden Eve Nakliyat şirketi olarak beyaz eşyalarınız yatak vb. malzemelerinizi özel pıt pıt laylonlarımızla sararak zarar gelmesini engeliyoruz.

 

Yeni Evinizde Mutluluklar Dileriz.

Hizmetlerimiz ;

 

- Etlik Evden Eve Nakliyat

 

- Etlik Asansörlü Taşımacılık 

 

- Etlik Şehir Dışı Evden Eve Nakliyat 

 

- Ankara Etlik Evden Eve Asansörlü Nakliyat

 

- Etlik Emlak Hizmeti

 

- Etlik Temizlik Şirketi

 

- Etlik Ayvalı Evden Eve Nakliye

 

- Etlik Şentepe Evden Eve Nakliyat 

 

Etlik Yükseltepe Evden Eve Nakliyat

 

- Etlik Sançaktepe Evden Eve Nakliyat

 

- Etlik İncirli Evden Eve Nakliyat

 

Etlik Ovacık Evden Eve Nakliyat

 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016