Keçiören Nakliyat

Online 3 | Bugun : 136 Ziyaretçi

Bu Hafta : 136 | Bu Ay : 4185 Ziyaretçi

Toplam 315118 Ziyaretçi

Bursa Kıbrıs Nakliyat

Düzenleme : 21.06.2017

Bursa Kıbrıs Arası Evden Eve Nakliyat

 

 

Kıbrıs Bursa Arası Evden eve nakliyat sektöründe bir kısım ufak firmalar, hem araç filosunun kısıtlı olmasından bununla beraber teknik eksikliklerinden dolayı ancak tüm eşyasını taşıyacak olanlara hizmet eder.

 

 

Bir kısım firmalar da vardır ki eşyanızın miktarı onlar için önemli değildir. İster evinizin bir kısmını başka bir yere taşıyın, ister dükkânınızı peyderpey taşıyın, bu tip firmalar için fark etmez.

 

 

Eşyalarınızın bir kısmının bir aracı doldurmayacak şekilde taşınması işlemine Kıbrıs parça eşya taşımacılığı denir. Parça eşya taşıma işini sadece büyük firmalar yürütebilmektedir.

 

 

Çünkü bir birey yada firmanın parça eşyasını tek başına taşımak alan kişi için pahalı kaçacaktır. Birkaç müşterinin parça eşyasını birlikte taşımak hem alan kişi için daha ekonomik olacak bununla beraber firmanın, uygun fiyatlar uygulamasından dolayı, daha fazla tercih edilmesine yarayacaktır.

 

 

Ancak şirket ufak olursa bu tip taşımacılığı yürütmek pek de basit değildir. Büyük firmaların derhal derhal her gün her şehre nakliye hizmeti olduğu için birkaç parça eşyayı bir şehre birlikte götürme olanağı vardır.

 

Kıbrıs Bursa Arası Parça Eşya Taşıyan Nakliyeciler

 

Ancak minik firmalar aslına bakarsanız haftada birkaç iş ancak almaktadır ve onların da hem aynı şehre çıkması bununla birlikte parça eşya olma olasılığı çok azdır.

 

 


Bursa Kıbrıs Arası Evden eve taşıma firmaları, ev, ofis, işyeri, dükkân vs. Taşıma işinde olduğu gibi parça eşyalarınızı taşımalarınızda da tüm eşyanızı taşırken verdiği hizmetlerin hepsinı verir. Taşınacak parça eşyalarınızı eşyanın derslikına uygun ambalajlarla paketler, eşyanın bulunduğu binanın fiziki imkânlarına bakılırsa asansör veya elle eşyaları indirip uygun çalgılara yükler ve en güvenli şekilde ulaşacağı yere ulaştırır.

 

 

Tüm parça eşya taşıma işlemlerinde ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın taşıma sigortası yapılması sağlanır.

 

 

Ayrıca parça eşya taşımacılığı ile eşyanın yalnız nakliyesi için gidecek miktarda bir bütçe ile tüm taşıma işlerini gerçekleştirmek mümkündür. Basit bir araç tutarak eşyanızı taşıtmak isteseniz, eşyanız bir parça da olsa tüm aracı doldursa da araç sahibi aynı ücreti ister.

 

 

Oysa parça eşya taşıması icra eden evden eve nakliyat firmaları sizden tüm aracın ücretini değil sadece eşyanız oranında olan kısmını ister. Bununla beraber tuttuğunuz aracın vermediği eşyayı paketleme, araca yükleme vs. Hizmetleri de verir.

 

 

 

İLetişim ; 0538 676 26 18 - 0312 356 75 34

 

Profesyonel Hizmet Profesyonel Eleman Kadromuzla Her Zaman Hizmetinizdeyiz. Kıbrıs Nakliyat 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016