Keçiören Nakliyat

Online 8 | Bugun : 226 Ziyaretçi

Bu Hafta : 668 | Bu Ay : 3253 Ziyaretçi

Toplam 314186 Ziyaretçi

Ankara Van Arası Nakliyat

Düzenleme : 03.05.2017

 

Ankara'dan Uşak Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat verdiğimiz bölgeler  Bahçesaray , Başkale ,Çaldıran ,Çatak,Edremit ,Erciş , Gevaş ,Gürpınar , İpekyolu,Muradiye , Özalp , Saray , Tuşba bölgelerine hizmetimiz vardır.

 

 

Ankara Van arası nakliye firması olarak her zaman kalite güven uygun fiyat vererek nakliye müşterilerimizi memnun etmekteyiz.Ankara Van arası ve ilçelerine evden eve nakliyat sunuyoruz

 

Van taşımak mı istiyorsunuz Van Ankara nakliyat şirketleri arasında sorunlarınız çözmeyi hedefliyoruz.

Van Ankara nakliyat firması şehirler arası şehir içi nakliyat  yüklerinizi zamanın da evinizden alarak zamanın da yeni evine sökme takma ambalaj taşıma yaparak sizi yüklerinz den kurtarıyoruz.

 

Şirketimiz Ankara merkez de kurulu olan nakliyat firmaları arasın da en çok tercih edilen şirketler dendir. Van Ankara arası nakliyat denin  şirketimizin yıllardır de olan müşterilerimizin refaransı çok önemlidir.

 

Van Ankara nakliyat şirketi Ankara ve evden eve nakliyat Van Ankara parsiyel yük taşıyan Van parça eşya nakliyesi Van nakliyat fiyatları.

 

Ankara nakliyat şirketi Van Ankara semtinin tüm semtlerine giderek adresin den ambalaj yaparak aldğımız tüm eşyalarınız zamanda teslimat yapan ankara şirketiyiz.

 

 

Sözleşme yaparak hem firmamızı hem de müşterimizi garantiye alıyoruz. Mersin’in en iyi evden eve nakliye hizmeti veren şirketi olarak, tüm şartları ortaya döküyoruz.

Sözleşme yapmamızdaki en büyük amacımız, mevzuşulan her şey unutulabilir fakat söylenenlerin kağıda dökülmesi ve imza altına alınması, gerek müşterimizin gerekse firmamızın saslınün gerisinde durması gerektiğini ortaya koymaktadır.

 

 

Sözleşme içinde ne olduğu olarak, standart hükümlerin yanı sıra, müşterimizin özel bir isteği olursa, paketlemenin yalnızca eşyalarımıza özel olması ve paketlenen malzemelerin tekar sökülmemesi veya naylon patpatların iki kat sarılması vb. Benzer biçimde, bu gibi özel istekler ve firmamızın bunun için müşteriden talep edeceği ek maliyet veya isteği de bellirtilir ki meydana getirilen işlem sonrası her iki taraf için de sorunsuz bir taşımacılık işlemi olsun.

 

Şirketimiz Van Ankara evden eve nakliyat yapma dan önce eşya tesbiti yaparak sözleşmeli nakliye garantisi sunmaktadır.

Özel nakliyat araçlarımızla kapalı kasa içi mobilyalı oln araçlarımız eşyalarınızın güvenini kat ve kat arttırarak eşyalara zarar gelmesini önlemektedir.

Van Ankara şehirler arası  nakliyat k3 yetki belgesi ile yapılamaktadır korsan firmalara diikat ediniz.

 

Van Ankara  100  km olup evden eve nakliyat araçlarımızn tahmini varış

Süresi  18  saat gibi ulaşmaktadır. Ev eşyası kamyonları belli bi hızla güvenli şekil de gitmesi lazım ki eşya güvenliği ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

Van Mahalleleri ;

 

Ağzıkara , Aktaş , Alipaşa , Arıtoprak , Aşağıçitli , Aşağıgölalan , Bahçıvan , Baklatepe , Bakraçlı , Beşçatak , Bostaniçi , Buzhane , Cevdet Paşa , Cumhuriyet , Çalımlı , Değirmenarkı , Değirmenköy , Dereüstü , Dibekli , Erçek , Esenler , Gövelek , Hacıbekir , Hafiziye , Halilağa , Hatuniye , Ilıkaynak , Irgat , Karagündüz , Karakoç , Karpuzalanı , Karşıyaka , Kavuncu , Kaymaklı , Kevenli , Kıratlı , Köşebaşı , Ortanca , Sarmaç , Selimbey , Serhat ,Seyit Fehim Arvasi , Şerefiye , Vali Mithat Bey , Yalı , Yalınağaç , Yatıksırt , Yeni , Yukarıgölalan , Yukarıgüneyce 

 

Ankara 'dan Van Arası Hangi Yoldan Gitmeliyim ;

 

Ankara ile Van arası toplam mesafe 1258'dir. Bu mesafe aracınızla tahmini olarak 15 saat 13 dakika sürecektir.

 

Yeni Evinizde Mutluklar Dileriz 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016