Keçiören Nakliyat

Online 4 | Bugun : 259 Ziyaretçi

Bu Hafta : 701 | Bu Ay : 3286 Ziyaretçi

Toplam 314219 Ziyaretçi

Ankara Sincan Asansörlü Nakliyat

Düzenleme : 08.01.2018

Ankara Sincan Evden Eve Asansörlü Nakliye Şirketi

 

 

Öncelikle Firmamız Sincan Evden Eve Nakliyat sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve iplerle sarılıp paketlenir.

 

Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız naylona sarılır. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Eşyalarınız hiç bir deforma veya cizik gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

 

Ankara Sincan asansörlü nakliyat şirketimiz Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve ipler çözülüp alınır.

 

Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanır. Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp ayar vidaları, camlı o  ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

 

Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar o kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.  Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı ,kabarcıklı balonlu, malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

 

Ankara Sincan Evden Eve Nakliyat Ankara Nakliyecileri Sincan Bölgesi Taşıma Şirketleri Asansörlü Nakliyat Sitesi Ankara Sincan Evden Eveciler Şehirlerarası Taşıma Ankara Firması Sincan Taşıma Şirketi 

 

Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir. Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde, tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse, bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.

 

Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarafımızdan tazmin edilecektir.

 

Hizmetlerimiz;

 

Sincan Plevne Nakliyat

Sincan Lale Nakliyat 

Sincan Ulubatlı Nakliyat

Sincan Mevlana Nakliyat

Sincan Fatih Nakliyat 

Sincan Çarşı Nakliyat 

 

Ankara Sincan Nakliyat Olarak Asansörlü Nakliyat Hizmetide Sunuyoruz.

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016