Keçiören Nakliyat

Online 4 | Bugun : 254 Ziyaretçi

Bu Hafta : 696 | Bu Ay : 3281 Ziyaretçi

Toplam 314214 Ziyaretçi

Ankara Ordu Arası Nakliyat

Düzenleme : 26.04.2017

Ankara'dan Ordu Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat verdiğimiz bölgeler Akkuş,Altınordu,Aybastı,Çamaş,Çatalpınar,Çaybaşı,Fatsa,Gölköy,Gülyalı,Gürgentepe,İkizce,Kabadüz,Kabataş,Korgan,Kumru, ,Mesudiye,Perşembe,Ulubey,Ünye bölgelerine hizmetimiz vardır.

 

 

Firmamız güven içinde mutlu mesut yaşıyacağınız evinizi sizin verdiğiniz değeri göz önünden bulundurarak titiz bir çalışma gerçekleştirerek yeni evinize sökme, takma, ambalaj, kurulum sağlıyoruz.

 

Uzman çalışanları ile eşyalar önce koruma altına alınmaktadır. Kategorilere ayrılan eşyaların her birinin farklı bir koruma yöntemi bulunmaktadır. Böylece taşıma sırasında hasar almaları engellemektedir. Ardından da belli bir sıra ile asansörle taşınmaktadır.

 

Küçük eşyalar için ise apartmandaki asansör ya da merdivenlerden indiren çalışanlar bulunmaktadır. 

 

Ordu Ankara arası nakliye firması olarak her zaman kalite güven uygun fiyat vererek nakliye müşterilerimizi memnun etmekte Ankara Ordu arası ve ilçelerine evden eve nakliyat parça eşya parsiyel taşıma sunuyoruz.

 

Evinizi Ankara dan Ordu taşımak mı istiyorsunuz Ordu Ankara Arası nakliyat şirketleri arasında sorunlarınız çözmeyi hedefliyoruz.

Ordu Ankara nakliyat firması şehirler arası şehir içi nakliyat  yüklerinizi zamanın da evinizden alarak zamanın da yeni evine sökme takma ambalaj taşıma yaparak sizi yüklerinz den kurtarıyoruz.

 

Şirketimiz Ankara merkez de kurulu olan nakliyat firmaları arasın da en çok tercih edilen şirketler arasında olup Ordu Ankara arası nakliyat şirketimizin yıllardır olan müşterilerimizin refaransı çok önemlidir.

 

Ordu Ankara nakliyat şirketi Ankara evden eve nakliyat parsiyel yük taşıyan parça eşya nakliyesi nakliyat fiyatların asansörlü nakliyat hizmetleri sunuyor ekonomik yollarla eşyalarınızı taşıyoruz.

 

Ankara nakliyat şirketi Ordu Ankara semtinin tüm semtlerine giderek adresin den ambalaj yaparak aldığımız tüm eşyalarınız zamanda teslimat yapan ankara da bulunan dürüst titiz şirketler arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

 

Şirketimiz evden eve nakliyat yapma dan önce eşya tesbiti yaparak sözleşmeli nakliye garantisi sunmaktadır.

Özel nakliyat araçlarımızla kapalı kasa içi mobilyalı olan araçlarımız eşyalarınızın güvenini kat ve kat arttırarak eşyalara zarar gelmesini önlemektedir.

 

Taşımanın bizim işimiz olduğunu unutmayın. Bir çok firmadan farklı olarak taşıma işlemini ustalarımız ile birlikte yaptığımız için rahat ve rahat bir iş sağlıyoruz. Ufak eşyalarınızın paketlemesini siz yaptıktan sonrasında hepimiz büyük eşyalarınıza, taşıma işlemi esnasında zarar gelmemesi için paketleme yapıyoruz. Kısaca beyaz eşyalarınızın, koltuklarınızın güvenliği bizden görevli. 

 

 

Bunun yanında dolaplarınızı taşırken kolaylık sağlaması açısından demontaj yapmış olup çizilmesini veya kırılmasını önlüyoruz. Asansör taşımacılığı yardımıyla eşyalarınızı güvenle katınızdan indiriyor arkasından yeniden taşımayı gerçekleştirmiş olduğimiz alana aynı yöntemle yerleştiriyoruz. Sökülen dolaplarınızın montajı da tamamlandıktan sonra ise size kalan bir tek ince temizlik oluyor.

 

 

Ordu Ankara Arası Asansörlü Nakliyat k3 yetki belgesi ile yapılamaktadır korsan firmalara diikat ediniz.

 

Ordu Ankara  700  km olup evden eve nakliyat araçlarımızn tahmini varış

süresi 14 saat gibi ulaşmaktadır. Ev eşyası kamyonları belli bi hızla güvenli şekil de gitmesi lazım ki eşya güvenliği ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

Ordu Mahalleleri ;

 

Akçatepe , Akkise , Akyazı , Alembey , Alınca ,Alisayvan , Altunyurt , Arpaköy , Artıklı , Ataköy , Aydınlık , Aziziye , Bahariye , Bahçelievler ,Bayadı , Bayramlı , Boztepe , Bucak , Burhanettinköy , Cumhuriyet , Cumhuriyet (Köy) , Çavuşlar , Dedeli , Delikkaya , Durugöl , Düz ,Düzköy , Emen , Erenli , Eskipazar , Eyüplü , Gerce , Gökömer , Gümüşköy , Günören , Güzelyalı ,Güzelyalı (Uzunisa) , Hacılar , Hatipli , Hürriyet Mahallesi Işıklı Mahallesi Karaağaç , Karacaömer , Karaoluk , Karapınar , Karşıyaka , Kayabaşı , Kayadibi , Kısacık , Kızılhisar , Kirazlimanı , Kovancı , Kökenli , Kumbaşı , Kurtulmuş , Kuylu , Mubarek ,Nizamettin , Oğmaca Mahallesi Orhaniye Mahallesi Ortaköy Mahallesi Osmaniye Mahallesi Öceli , Örencik , Övündük , Pelitli , Sağırlı ,Saray , Saraycık , Selimiye , Subaşı , Şahincili , Şarkiye , Şenköy , Şenocak , Şirinevler ,Taşbaşı , Terzili , Teyneli , Tikence , Topluca , Uzunisa , Uzunmusa , Yağızlı , Yaraşlı , Yemişli , Yeni , Yeşilköy , Yıldızlı , Yukarıtepe , Zafer , Zaferimilli 

 

Ankara 'dan Ordu Arası Hangi Yoldan Gitmeliyim ;

 

Ankara ile Ordu arası toplam mesafe 503'dir. Bu mesafe aracınızla tahmini olarak 7 saat 20 dakika sürecektir.

 

Yeni Evinizde Mutluklar Dileriz 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016