Keçiören Nakliyat

Online 2 | Bugun : 52 Ziyaretçi

Bu Hafta : 223 | Bu Ay : 4272 Ziyaretçi

Toplam 315205 Ziyaretçi

Ankara Gerede Arası Nakliyat

Düzenleme : 07.05.2017

Ankara'dan Bolu Gerede Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat verdiğimiz bölgeler  Dörtdivan , Bolu ,Göynük , Kıbrıscık , Mengen , Merkez , Mudurnu , Seben ,Yeniçağa bölgelerine hizmetimiz vardır.

 

 

Taşınma işlemlerinin doğru ve itinalı olarak yapılması için titizlikle çalışan firmamız, ekspertiz hizmetiyle uygun fiyatlandırma ve planlama yapar. Ücretsiz olarak evinize gönderilecek ekspertiz personelimiz adresinizde eşyaların miktarı ve boyutuna uygun planlama yapar. Yapılan incelemenin ardından fiyatlandırma yapılarak bütün aşamalar hakkında detaylı bilgi verilir.

 

Anlaşmaya varıldığında belirlenen gün ve saatte adresinize ekibimiz gelmiş olarak eşyaların demontesinden, paketlenmesine ve kolilere yerleşimini gerçekleştirirler. Büyük boyutlarda olan mobilyalar ve beyaz eşyalara zarar gelmemesi için özel ambalajlara sarılır.

 

Ankara Gerede şehirler arası asansörlü uygun fiyatlara sigortalı evden eve

nakliyat hzimeti sunmaktayız.

 

Firmamız şehirlerarası nakliyat sektörün de 2000 yılın dan beri siz değerli

müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak evden eve yapmaktayız.

 

Evden eve nakliyat güven saygı disiplin ve dürüstlük gerektiren bir iştir iyi iş yapan kazanır kötü iş yapan kayıp eder mantığı ile çalışan ankara gerede  evden eve nakliyat herzaman işini, iyi yaparak güven kazanan firmalar arasın da yerini almakatadır.

 

Ankara Asansörlü Gerede Nakliyat taşıma öncesi exspertizi yaparak sözleşme yapılır ve taşınma tarihi belirlenir.  Evinizdeki kırılacak eşyalar kolilere sarılarak koyarız. Çamaşır makınesi buzdolabı bulaşık makine fırınlı ocak bu tür malzemeleri sökümleri yapıldıktan sonra  kamyona istifli bi şekilde yerleştirilir.

 

Çam ayna tablo bu tür malzemeler strejlenerek sıkılaştırılır ve sonra battaniye sarılarak araçta en güvenilir yere istiflenir.

Ankara Gerede nakliyat çekyat ve bazalarınızı gerekli pıt pıt laylon ve  battaniye takviyesi ile sarılarak araça yüklenir.

 

Enson evinizde kalan gardolabı  çoçuk odası bu tür malzemeler sarılır sökülür araça istiflenir ve ankara dan gerede ye vardığımız zaman tüm ambalaj malzemeleri sökülür ve montaj yapılarak size yeni yuvanız da huzurlu bi yaşam dilerek ayrılırız.

 

Ankara Gerede asansörlü nakliyat gerede ankara evden eve nakliyat sigortalı ankara gerede nakliyat diye google dan aratarak bulabilirisniz.

 

Gerede Mahalleleri ;

 

Bahçelievler , Dayıoğlu , Demirciler , Kabiller , Kitirler , Orta , Seviller , Yeni Mahallesi

 

Ankara 'dan Bolu Gerede Arası Hangi Yoldan Gitmeliyim ;

 

Ankara ile Gerede, Bolu arası toplam mesafe 144'dir. Bu mesafe aracınızla tahmini olarak 1 saat 33 dakika sürecektir. 

 

Yeni Evinizde Mutluluklar Dileriz

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016