Keçiören Nakliyat

Online 2 | Bugun : 36 Ziyaretçi

Bu Hafta : 553 | Bu Ay : 4602 Ziyaretçi

Toplam 315535 Ziyaretçi

Ankara Edirne Arası Nakliyat

Düzenleme : 18.04.2017

 

Ankara'dan Edirne Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat verdiğimiz bölgeler Enez,Havsa,İpsala,Keşan,Lalapaşa,Meriç,Süloğlu,Uzunköprü bölgelerine hizmetimiz vardır.

 

 

Ankara  Keçiören nakliyat şirketi sizlere Ankara Edirne  şehirler arası nakliyat fiyatların da en uygun sigortalı nakliyat sunmaktayız.

Edirne  Ankara arası ev eşyası fiyatları firmamız   uzman kadromuz la şehirler arası nakliyat  Edirne  ilçelerine parça eşya nakliyesi yapan en iyi şirketiz.

Parça eşyalarınızı bizi arıyarak Ankara Edirne arası en hızlı şekilde adresinize teslimat yapıyoruz.

 

Başlıca verdiğimiz hizmetler Edirne  yurtiçi kargo nakliyesi, Ankara Edirne  nakliyat ambarı ,şehir içi şehiler arası nakliyat Ankara Edirne  arası parça eşya ambar yükü ,Ankara Edirne  arası çalışan karşılklı nakliyat şirketleri, ankaraya boş dönen araçlar.

 

Şehiler arası nakliyat firması Ankar Edirne  nakliyat fiyatları için şirketimiz evinize eleman göndermektedir.Eşya tespiti yapıldıktan sonra sözleşmeli olarak Ankara Edirne  sigortalı nakliyat fiyatı verilmektedir.

 

Şirketimiz eşya depolam hizmeti de sunarak sizlerin fazlalık eşya veya tahin durumların da eşyalarını bırakabilecek depolara ihtiyacı vardır.

Edirne  den getirilen eşyalarınız bile ambalajlı olarak depomuz da muhafaza edebiliriz.

 

Şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sunan firmamız Edirne  da olsun Ankara da olsun 17 kata kadar tüm eşyalarınız asansörlerimizle evinize çıkartmaktayız.

 

Ankara  Edirne   arası eşyanızın durumuna göre nakliye sigortası yaptırarak yolda olabilecek kaza gibi durumlar da sigorta şirketimiz den eşyamızın zararını talep etme hakkımız vardır.

 

Ankara Edirne  çalışan bir çok nakliyeci var ama işini iyi yapan Keçiören evden eve nakliyat şirketi tercih etmeniz de bir çok neden vardır.

Korsan firmalar bu işi ucuz fiyat vererek nakliye sektörünü karıştırmaktadır nakliye şirketiniz bürosuna gideren şehirler arası nakliyat hizmetini yaptırınız.

 

Edirne Mahalleleri ;

 

1.Murat , Abdurrahman , Babademirtaş , Barutluk , Çavuşbey , Dilaverbey , Fatih , İstasyon , Karaağaç ,
 Koca Sinan , Medrese Ali Bey , Menzilahır , Meydan , Mithat Paşa , Nişancıpaşa , Sabuni , Sarıcapaşa ,
 Şükrüpaşa , Talatpaşa , Umurbey , Yancıkçı Şahin , Yeniimaret, Yıldırım Beyazıt ,Yıldırım Hacı Sarraf 

 

Ankara 'dan Edirne Hangi Yoldan Gitmeliyim ;

 

Ankara - Edirne arası mesafe yaklaşık olarak687 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 6 saat 40 dakika sürecektir. Edirne sakarya yolundan gidebiliriz.

 

Yeni Evinizde Mutluklar Dileriz 

 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016