Keçiören Nakliyat

Online 2 | Bugun : 22 Ziyaretçi

Bu Hafta : 193 | Bu Ay : 4242 Ziyaretçi

Toplam 315175 Ziyaretçi

Ankara Cebeci Asansörlü Nakliyat

Düzenleme : 01.07.2019

Ankara Cebeci Asansörlü Evden Eve Nakliyat

 

 

 

Ankara Cebeci Asansörlü taşıma olarak evden eve nakliyat mevzusunda rağmenıza çıkabilecek her türlü problemi önceden düşündük ve bunlara karşı kolaylık sağlamak için çözüm sunmaktayız.

 

 

Müşterilerimiz taşınırken halılar iyi mi paketlenir diye merak ediyorlar. Bunun için firmamız ergonomik çözümler üretmektedir. Taşımada hepimiz taşıyıcılara minimum problem çıkartan ve kırılmaması, ezilmemesi gibi özellikleri bulunan taşıma sırasında bir tarafına bir şey olur mu diye sorun etmediğimiz eşyalardan biri halılardır.

 

 

Ek olarak halılar yapısı itibariyle nakliye esnasında öteki eşyalara yastık ve koruma vazifesi de görmektedir.

 

 

Cebeci Nakliyat, Ankara Cebeci Nakliye Firmaları, Asansörlü Nakliyat Cebeci, Ankara Nakliye Firması, Sigortalı Taşımacılık Ankara Firmaları, Cebeci Evden Eve Taşıma , Cebeci Ev Taşıma Nakliyesi Şirketi

 

 

Taşınırken koliler için uyarı etiketleri kullanırsanız taşıma esnasında istenmeyen durumlarla karşılaşmamış ve yerleşirken zaman kaybetmekten kurtulmuş olursunuz. Böylelikle kolinin hangi odaya taşınacağı, koli içinde ne bulunmuş olduğu ve hepimiz nakliyeciler tarafından nasıl taşınması gerektiği konularında kullanılan etiketler istenmeyen durumlarla karşılaşmanızı engellemektedir.

 

 

Taşınırken koliler için uyarı etiketleri ile hangi kutuda hangi eşya var bilebilecek böylelikle sizin açınızdan vakit kaybının önüne geçmiş olacaksınız.

 


Halılar nasıl taşınır Ve Sizin Yapmanız Gerekenler nelerdir?

 

 

Taşıma esnasında bizler nakliyecilere minimum mesele çıkartan eşya halılardır. Ama taşınma öncesinde taşınma gününden bir kaç hafta önce halılarınızı halı yıkamacıya vermenizi öneririz. Böylelikle taşınacağınız evinizde yeni temizlenmiş tertemiz halılarla oturma imkânı bulabilirsiniz.

 

 

Bununla beraber taşındıktan sonrasında üzerinde eşyalar varken halılarınızı toplayıp halı yıkamacıya gönderme sorunundan da kurtulabilirsiniz. Hepimiz Ankara Cebeci Asansörlü taşıma olarak taşıma gününde halılarınızı rulo haline getirmek suretiyle ilk defa kullanılacak olan ambalajlarla sarıp güzel bir halde bantladıktan sonrasında halılarınızın taşımasını yapıyoruz.

 

 

Böylelikle sizleri taşınırken halılar nasıl paketlenir derdinden kurtarıyoruz.

 

 

Hizmetlerimiz;

 

 

Cebeci Dikimevi Nakliyat

 

 

Cebeci Samanpazarı Nakliyat

 

 

Cebeci Şafaktepe Nakliyat

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016