Keçiören Nakliyat

Online 3 | Bugun : 32 Ziyaretçi

Bu Hafta : 549 | Bu Ay : 4598 Ziyaretçi

Toplam 315531 Ziyaretçi

Ankara Burdur Arası Nakliyat

Düzenleme : 17.04.2017

Ankara'dan Burdur Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat verdiğimiz bölgeler Ağlasun,Altınyayla,Bucak,Çavdır,Çeltikçi,Gölhisar,Karamanlı,Kemer,Tefenni,Yeşilova bölgelerine hizmetimiz vardır.

 

 

Ankara  Keçiören nakliyat şirketi sizlere Ankara Burdur şehirler arası nakliyat fiyatların da en uygun sigortalı nakliyat sunmaktayız.

Burdur  Ankara arası ev eşyası fiyatları firmamız   uzman kadromuz la şehirler arsı nakliyat  Balıkesir ilçelerine parça eşya nakliyesi yapan en iyi şirketiz.

 

Parça eşyalarınızı bizi arıyarak Ankara Burdur arası en hızlı şekilde adresinize teslimat yapıyoruz.

 

Başlıca verdiğimiz hizmetlerBurdur  yurtiçi kargo nakliyesi, Ankara Burdur nakliyat ambarı ,şehir içi şehiler arası nakliyat Ankara Burdur arası parça eşya ambar yükü ,Ankara Burdur  arası çalışan karşılklı nakliyat şirketleri, ankaraya boş dönen araçlar.

 

Şehiler arası nakliyat firması Ankara Burdur nakliyat fiyatları için şirketimiz evinize eleman göndermektedir.Eşya tespiti yapıldıktan sonra sözleşmeli olarak Ankara Burdur sigortalı nakliyat fiyatı verilmektedir.

 

Şirketimiz eşya depolam hizmeti de sunarak sizlerin fazlalık eşya veya tahin durumların da eşyalarını bırakabilecek depolara ihtiyacı vardır.

Burdur den getirilen eşyalarınız bile ambalajlı olarak depomuz da muhafaza edebiliriz.

 

Şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sunan firmamız Burdur da olsun Ankara da olsun 17 kata kadar tüm eşyalarınız asansörlerimizle evinize çıkartmaktayız.

 

Ankara Burdur arası eşyanızın durumuna göre nakliye sigortası yaptırarak yolda olabilecek kaza gibi durumlar da sigorta şirketimiz den eşyamızın zararını talep etme hakkımız vardır.

 

Ankara Burdur çalışan birçok nakliyeci var ama işini iyi yapan Keçiören evden eve nakliyat şirketi tercih etmeniz de bir çok neden vardır.

Korsan firmalar bu işi ucuz fiyat vererek nakliye sektörünü karıştırmaktadır nakliye şirketiniz bürosuna gideren şehirler arası nakliyat hizmetini yaptırınız.

 

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi 

 

Evden eve nakliyat sözleşmesi iş başlamadan önce imzalanır ve taşıma günü bir nüshası size verilerek işe başlanır.

Sözleşme çerçevesinde evinizin ne şekilde taşınacağı ve evinizdeki eşyaların miktarı hakkında detaylı bir açıklama yer alır.

 

Sözleşmesiz taşınmayın

Bir çok firma ile görüştüğünüz anda size nakliyat sözleşmesi yapacağını söyler ama asla sözleşmeyi göremezsiniz.Buda size daha sonra ağır bir maliyet açabilir. Sözleşmesiz taşımacılık size sorunlar yaratır. Sizlere tavsiyemiz sözleşme imzalamaya yanaşmayan nakliyat firmalarından uzak durmanız.

 

 

Burdur'un Mahalleleri;

 

 

Akın Mahallesi ,Armağan İlci Mahallesi ,Atatürk Mahallesi ,Aydınlıkevler Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Bozkurt Mahallesi ,Burç Mahallesi ,

Cemil Mahallesi, Çeşmedamı Mahallesi ,Değirmenler Mahallesi ,Dere Mahallesi Emek Mahallesi ,Fevzi Çakmak Mahallesi ,Hızır İlyas Mahallesi ,İnönü Mahallesi,
 Karasenir Mahallesi, Kışla Mahallesi ,Konak Mahallesi, Kuyu Mahallesi ,Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Menderes Mahallesi, Necati Bey Mahallesi,
 Özgür Mahallesi, Pazar Mahallesi, Recep Mahallesi, Sakarya Mahallesi ,Sinan Mahallesi, Şeker Evleri Mahallesi ,Şirinevler Mahallesi,
Tepe Mahallesi ,Üçdibek Mahallesi ,Yeni Mahallesi ,Yenice Mahallesi ,Zafer Mahallesi

 

 

Ankara 'dan Burdura Hangi Yoldan Gitmeliyim

 

 

Ankara - Burdur arası mesafe yaklaşık olarak411 Kmdir. Bu yolculuk arabayla tahminen 4 saat 39 dakika sürecektir.  Gölbaşı Yolu Üzerinden Gidebiliriz.

 

 

Yeni Evinizde Mutluklar Dileriz 

 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016