Keçiören Nakliyat

Online 3 | Bugun : 50 Ziyaretçi

Bu Hafta : 221 | Bu Ay : 4270 Ziyaretçi

Toplam 315203 Ziyaretçi

Ankara Bolu Arasi Nakliyat

Düzenleme : 17.04.2017

 

Ankara'dan Bolu Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat verdiğimiz bölgeler Dörtdivan,Gerede,Göynük,Kıbrıscık,Mengen,Mudurnu,Seben,Yeniçağa  bölgelerine hizmetimiz vardır.

 

 

Ankara  Keçiören nakliyat şirketi sizlere Ankara Bolu şehirler arası nakliyat fiyatların da en uygun sigortalı nakliyat sunmaktayız.

 

Bolu Ankara arası ev eşyası fiyatları firmamız   uzman kadromuz la şehirler arsı nakliyat  Bolu ilçelerine parça eşya nakliyesi yapan en iyi şirketiz.

Parça eşyalarınızı bizi arıyarak Ankara Bolu arası en hızlı şekilde adresinize teslimat yapıyoruz.

 

Başlıca verdiğimiz hizmetler Bolu yurtiçi kargo nakliyesi, Ankara Bolu  nakliyat ambarı ,şehir içi şehiler arası nakliyat Ankara Bolu  arası parça eşya ambar yükü ,Ankara Bolu  arası çalışan karşılklı nakliyat şirketleri, ankaraya boş dönen araçlar.

 

Şehiler arası nakliyat firması Ankara Bolu nakliyat fiyatları için şirketimiz evinize eleman göndermektedir.Eşya tespiti yapıldıktan sonra sözleşmeli olarak Ankara Bolu  sigortalı nakliyat fiyatı verilmektedir.

Şirketimiz eşya depolam hizmeti de sunarak sizlerin fazlalık eşya veya tahin durumların da eşyalarını bırakabilecek depolara ihtiyacı vardır.

Bitlis den getirilen eşyalarınız bile ambalajlı olarak depomuz da muhafaza edebiliriz.

 

Şehirler arası asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sunan firmamız Bolu  da olsun Ankara da olsun 17 kata kadar tüm eşyalarınız asansörlerimizle evinize çıkartmaktayız.

 

Ankara Bolu  arası eşyanızın durumuna göre nakliye sigortası yaptırarak yolda olabilecek kaza gibi durumlar da sigorta şirketimiz den eşyamızın zararını talep etme hakkımız vardır.

 

Ankara Bolu çalışan bir çok nakliyeci var ama işini iyi yapan Keçiören evden eve nakliyat şirketi tercih etmeniz de bir çok neden vardır.

Korsan firmalar bu işi ucuz fiyat vererek nakliye sektörünü karıştırmaktadır nakliye şirketiniz bürosuna gideren şehirler arası nakliyat hizmetini yaptırınız.

 

Fuar Taşımacılığı 

 

Müşterilerimiz  ile taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması yapılarak erşyanın alıcağı fuar tarihi ve tekrar eşyanın teslim edileceği zaman aralığı belirlenir bu aşamadan sonra eşyalarınız için gerekli olan araç, ekipman ve ekip elamanları organize edilerek fuar taşıma operasyonu gerçekleştirilir tüm hassas eşyalarınız firmamız tarafında monte ve demonte edilip ambalajlanır. ağır eşyalarınız için gerek görülürse vinç,forklift ve transpalet firmamız tarafından temin edilir Taşıma araçlarımız kapalı çelik kasa olup liftli sistem mevcuttur araçlarımızda Taşıam süresince ve fuar süresinde tüm indirme bindirme ve destek hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır.

 

 

Bolu'nun Mahalleleri Ve Semtleri ;

 

 

Akpınar Mahallesi, Aktaş Mahallesi, Alpağut Mahallesi, Alpağutbey Mahallesi ,Aşağısoku Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi ,
Beşkavaklar Mahallesi ,Borazanlar Mahallesi ,Büyükcami Mahallesi ,Çakmaklar Mahallesi, Çıkınlar Mahallesi ,Çivril Mahallesi 
Dağkent Mahallesi, Dodurga Mahallesi, Gölyüzü Mahallesi ,İhsaniye Mahallesi ,İzzet Baysal Mahallesi ,Karacaağaç Mahallesi ,
Karacasu Fatih Mahallesi, Karaçayır Mahallesi ,Karaköy Mahallesi, Karamanlı Mahallesi ,Kasaplar Mahallesi,
Kılıçarslan Mahallesi ,Köroğlu Mahallesi, Kuruçay Mahallesi ,Küçükberk Mahallesi ,Kültür Mahallesi ,Kürkçüler Mahallesi ,
Ovadüzü Mahallesi ,Paşaköy Mahallesi ,Sağlık Mahallesi, Salıbeyler Mahallesi, Sandallar Mahallesi, Sarıcalar Mahallesi,
Semerkant Mahallesi ,Seyit Mahallesi ,Sümer Mahallesi ,Tabaklar Mahallesi ,Tepecik Mahallesi ,Umutkent Mahallesi ,
Yaşamkent Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yukarısoku Mahallesi

 

 

Ankara 'dan Bolu Hangi Yoldan Gitmeliyim ;

 

 

Ankara ile Bolu arası 188 Km'dir.  Kızılcahamam yolundan bolu ya ulaşabilir.

 

 

Yeni Evinizde Mutluklar Dileriz 

 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016