Keçiören Nakliyat

Online 10 | Bugun : 247 Ziyaretçi

Bu Hafta : 689 | Bu Ay : 3274 Ziyaretçi

Toplam 314207 Ziyaretçi

Ankara Ayaş Asansörlü Nakliyat

Düzenleme : 15.01.2018

Ankara Ayaş Asansörlü Evden Eve nakliyat

 

 


Ayaş nakliyat Firmamız Taşınma günü ulaştığında belirlenen saatte ve belirlenen sayıda personelimiz evinize gelir.

 

 

Öncelikle eşyalarınız paketlenir, montajlama personellerimiz mobilyalarınızı demonte eder ve paketler.  Taşınma için en uygun olduğuna karar kıldığımız hijyenik ve kaliteli enstrumanlarımızla eşyalarınız taşınacağınız yere getirilir. 

 

 

Eşyalarınız taşındığınız yerde dilediğiniz yerlere yerleştirilir, uzman çalışanlamış olurımızca montajlanır, çfakatşır, bulaşık makineleriniz döşem var ise bağlanır ve eviniz yalnız özel eşyalarınızı yerleştireceğiniz şekilde size teslim edilir.  Taşınma işleminin her adımı planlı ve koordine bir biçimde hızla halledilir.

 

 

Eşyalarınızın miktarına bakılırsa kullanılacak paketleme materyallerine ve çalışacak personel sayısına karar verir. İstenmeyen bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek için eşyalarınız ücretsiz olarak sigortalanır. 

 

 

Eksperimiz ziyareti sırasında eşyalarınızın sigorta değerini belirler ve eşyalarınızın zarar görmesi sonucu belirlenen bu değer siz kıymetli müşterilerimize ödenir ve böylece mağduriyetiniz bir nebze de olsa giderilmiş olur. Böylece taşınmanın tüm detayları mevzuşulmuş ve bir rapora dökülmüş olur. Firmamız  Ankara Ayaş Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat kalite ve güvencesiyle taşınma günü aslabir kötü sürprizle karşılaşmazsınız.

 


Ankara Ayaş OFİS & BÜRO TAŞİMACILIĞI

 

 

Ofis ve büro tasimaciliginda eksperlerimiz gelmiş olarak ofisinizde lüzumlu incelemeleri yapar. Araştırma akabinde lüzumlu veriler isiginda lüzumlu malzeme lüzumlu eleman ve araç temini yapilir. Ofisde sayet para kasasi mevcut ise bunun için gerekli eleman ve alet tasima günü hazir halde olur. 
Tasima günü arsiv dolap ve diger masalarin daha seri ve hizli sekilde monte ve demontesi saglanmasi için lüzumlu alet ve edevatlar Ayaş Evden Eve nakliyat tarafindan hazir hale getirilir.

 

 

Koli ve diger arsiv malzemeleri karisikliga mahal verilmemesi için numaralandirilarak tasinir. Kaliteli büro tasima yöntemleri ile çagdas çalisma mekânlarinizin sizleri is kaybina ugratmadan diger ofisinize tasir.

 

 

Ofis ve yazıhane nakliyati hizmeti verdigimiz kisi veya kuruluslarin gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasina özen göstermek ana etkinlik ilkelerimizin basinda gelmektedir. 

 

 

 

Hizmetlerimiz;

 

 

 

Ayaş Evden Eve Nakliyat

 

 

Ayaş Asansörlü Nakliye Şirketi

 

 

Ayaş Şehir İçi Şehirlerarası Nakliyat

 

 

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016