Keçiören Nakliyat

Online 2 | Bugun : 154 Ziyaretçi

Bu Hafta : 154 | Bu Ay : 4203 Ziyaretçi

Toplam 315136 Ziyaretçi

Ankara Akyurt Asansörlü Nakliyat

Düzenleme : 04.07.2019

Akyurt Asansörlü Nakliyat

 

 

Ankara Akyurt Şehir İçi Şehirlerarası Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

 

 

Ev nakliyat işlemleri zor şeklinde görünse de, doğru adımlar uygulandığında oldukça basittir. Bunun için en önemli sorunlardan biri firma seçimidir. Firma seçerken mutlaka iy seçim yapılmalıdır. Taşınmadan önce kendiniz için bir liste hazırlamalı ve planlarınızı bu listeye bakılırsa yapmalısınız.

 

Taşınma gününden bir ay önce, evinizde hiç kullanmadığınız yada azca kullandığınız eşyaları ortalıktan kaldırmaya ve paketlemeye başlayabilirsiniz.

 

 

Ek olarak atılması ihtiyaç duyulan eşyaları da belirlemeli, taşınma gününe yaklaşmadan atmalısınız. Üç hafta kala kesinlikle yararlanmak istediğiniz firma ile irtibata geçmeli ve buluşma almalısınız. Adresinizi, yeni adresinizi, eşyaların miktarını ve mesafe benzer biçimde detayları verdikten sonra taşınma günü belirlenmelidir.

 

 

Akyurt Evden Eve Nakliyat, Akyurt Asansörlü Nakliyat , Ankara Nakliyeciler Sitesi, Ankara Akyurt Evden Eve Asansörlü Nakliyat, Şehirlerarası Taşımacılık Şirketi, Şehir İçi Taşıyan Nakliyeciler Ankara Firmaları

 

 

Taşınmaya son iki hafta kala eşyaların yarısı paketlenmiş olmalıdır. Telefon, web, doğalgaz, elektrik benzer biçimde abonelikler iptal edilmeli ve yeni ev için abonelik başvurularında bulunulmalıdır. Ayrıca demirbaş listesini de hazırlamanız oldukça önemlidir. Bu sayede yeni evinize geçtiğinizde bütün eşyaların getirildiğinden emin olabilirsiniz.

 

 

 Son bir hafta kalmış olduğunda ise yalnız kendinize ve ailenize yetecek kadar eşya bırakmalısınız. Ailedeki fert sayısına gore bardak, tabak, çatal, kaşık bırakmalısınız. Bir hafta kafi gelecek kadar giyim ayırmalı, kalanları mutlaka paketlemelisiniz. Şehirler arası taşınma yapılacaksa, taşınma günü için öncesinden mutlaka biletler alınmalıdır.

 

 

Özel araba yerine tayyare, otobüs veya tren biletinizi ayırtmanız sizin için daha mantıklı olacaktır. Akyurt Evden eve taşıma işlemlerine bir gün kala eşyalarınızın tamamı paketlenmiş olmalıdır. Taşınma günü için gerekenleri ayırdıktan sonra, kalan eşyaları kontrol edebilirsiniz.

 

 

Hizmetlerimiz ;

 

 

 

Akyurt  Merkez Köyler Nakliyat

 

 

Şehir İçi Şehirlerarası Nakliyat Akyut Evden Eve Taşıma

X
Keçiören Evden Eve Nakliyat | Web Tasarım 2016